اخبار

جدیدترین ها

اصلاحیه آگهی دعوت از صاحبان سهام شرکت افرانت (سهامی عام)

05 تیر 1400 - 0 2087
اصلاحیه آگهی دعوت از صاحبان سهام شرکت افرانت (سهامی عام)

به شماره ثبت ۱۳۵۴۵۷ و شناسه ملی ۱۰۱۰۱۷۸۶۶۰۱
اصلاحیه آگهی دعوت از صاحبان سهام شرکت افرانت (سهامی عام)

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه :

پیرو آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه مندرج در روزنامه اطلاعات شماره ۲۷۸۲۷ مورخ ۱۱‏/۰۲‏/۱۴۰۰، ضمن اصلاح تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه، از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می گردد تا درجلسه مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت که راس ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ در محل خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان ، بوستان اندیشه، سالن آمفی تئاتر فرهنگ سرای بوستان اندیشه برگزار می گردد حضور به هم رسانند.  

ب- دستورجلسه:

  • استماع گزارش هیات مدیره درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۹
  • استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۹
  • تصویب صورتهای مالی اعم از ترازنامه به تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۹، سود و زیان و جریان وجوه نقد منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ و اتخاذ تصمیم در خصوص معاملات مشمول ماده ۱۲۹ لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت برای سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۹
  • اتخاذ تصمیم نسبت به تقسیم سود
  • انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی  و علی البدل برای یک سال و تعیین حق الزحمه وی
  • انتخاب روزنامه کثیر الانتشار برای درج آگهی های شرکت
  • تعیین حق حضور اعضاء غیر موظف هیات مدیره و کمیته های شرکت
  • انتخاب اعضاء هیات مدیره
  • سایر موارد قابل طرح که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالانه می باشد.  

ج‏- نحوه دریافت برگ حضوردر جلسه

با توجه به ابلاغیه شماره ۴۴۰۵۰‏/۰‏/ب‏/۹۸ مورخ ۲۶‏/۱۲‏/۱۳۹۸ سازمان بورس و اوراق بهادار درخصوص مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا که مقرر نموده تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت ها صرفا در صورتی که با حضور حداکثر ۱۵ نفر از سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار گردد امکان پذیر می باشد، فلذا به منظور رعایت دقیق مصوبه مذکور به سهامداران توصیه می گردد از حضور در مجمع خودداری و نسبت به مشاهده آنلاین جلسه از طریق آدرس های ذیل اقدام نمایند.

اینستاگرام: https://instagram.com/afranet.co

وب سایت شرکت: https://afranet.ir

لینک پخش مستقیم: https://livekadeh.com/official/afranet

اسکایپ: https://join.skype.com/LRS٩czRwZ٦٣Y

به اطلاع می رساند که سهامداران محترم و یا نمایندگان و وکلای قانونی آنها که خواهان حضور فیزیکی  در مجمع می باشند می‌توانند صرفاً دو روز کاری قبل از شروع جلسه از طریق مراجعه به امور سهام این شرکت و حداکثر تا ۱۵ سهامدار، نسبت به دریافت برگ ورود به جلسه اقدام نمایند. لازم به ذکراست جهت مراجعه حضوری ارائه کارت شناسایی معتبر و مستندات مربوط به  نمایندگی و وکالت الزامی می باشد.

همچنین به جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی مرتبط با پیشگیری از شیوع بیماری کرونا از توزیع فیزیکی صورت های مالی ، گزارش فعالیت هیات مدیره، بسته های تبلیغاتی و پذیرایی رایج در مجامع خودداری می شود. لذا از سهامداران محترم درخواست می شود اطلاعات مورد نیاز را از سامانه کدال به نشانی www.codal.ir و وب سایت این شرکت به نشانی www.afranet.ir  دریافت نمایند.

هیات مدیره شرکت افرانت (سهامی عام)