اخبار

مهندس بابک تراکمه که عضویت هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار ایران را در کارنامه مدیریتی خود دارد به عنوان مدیر عامل شرکت افرانت انتخاب و از زحمات سه ساله مهندس فریبرز باذرجانی در این سمت تجلیل گردید.
هنگامی‌که در مورد ویژگی‌های مثبت سرورها اختصاصی صحبت می‌کنیم، یکی از این ویژگی‌ها امنیت بالای آن‌ها است. در کنار این موضوع باید این واقعیت را قبول کنیم که اگر سایتی مهم داریم، باید امنیت سرور را باز هم افزایش بدهیم. البته اگر سایتی دارید که به درگاه پرداخت اینترنتی متصل است، پیشنهاد می‌دهیم که حتماً برای ارتقاء امنیت سرور اقدام کنید. در ادامه چندین راهکار و نکته مهم برای افزایش امنیت سرور اختصاصی را شرح خواهیم داد.
این روزها در هر کاری که باشید با حجم زیادی از اطلاعات روبه‌رو هستید که باید فکری برای ذخیره کردن آن‌ها داشته باشید. هرچه حجم اطلاعات بیشتر باشد، چالش محل ذخیره آن‌ها هم بیشتر خواهد بود. در بعضی از موارد، برای محکم‌کاری باید اطلاعات را در چند فضای مختلف ذخیره کنید تا خیالتان کاملاً راحت باشد. آبجکت استوریج یکی از راه‌هایی است که به شما کمک می‌کند دیگر نگرانی زیادی بابت ذخیره اطلاعات نداشته باشید. اگر شما هم به دنبال اطلاعاتی در مورد این موضوع هستید، ادامه مطالب را از دست نداده و تا انتها با ما باشید.
پربازدیدترین‌ها