اخبار

از سوی سازمان فناوری اطلاعات صورت گرفت اعطای گواهی رتبه بندی مرکز داده ممیزی شده کشور به افرانت افرانت به عنوان یکی از شرکت های پرظرفیت‌ در ارائه خدمات مرکز داده، موفق به دریافت گواهینامه رتبه بندی ارائه دهندگان خدمات مرکز داده کشور، از سازمان فناوری اطلاعات شد.
افرانت ارائه دهنده خدمات و راهکارهای مبتنی بر دیتا مانند خدمات ابری، خدمات دیتاسنتر، شبکه توزیع محتوا، خدمات پرسرعت به سازمان‌ها و کسب‌ وکارها به عنوان رکن اصلی شبکه ملی اطلاعات و اینترنت کشور؛ برای دومین سال متوالی در جشنواره سراسری ۱۰۰ واحد مشتری مدار سال ۱۴۰۰ موفق به دریافت لوح زرین سه ستاره شد.
سرویس جدید VDC (Virtual Data Center) با نام متاکلاود طراحی شده که در آن منابع زیرساختی پردازش، رم، ذخیره‌سازی به میزان موردنیاز مشتریان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت تا سرور خود را طراحی کنند. به گزارش روابط عمومی شرکت افرانت، فریبرز باذرجانی در مراسم بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت افرانت، پهنای باند اینترنت، شبکه توزیع محتوا، خدمات دیتاسنتر، خدمات ابری و شبکه انتقال را مهمترین محصولات افرانت اعلام کرد و گفت: در حال حاضر خدمات ابری در سه لایه IaaS ،PaaS و SaaS دسته‌بندی می‌شود و افرانت چندین سال است که این سرویس ها را به سازمان‌ها و شرکت ها ارائه می‌دهد.
پربازدیدترین‌ها